Pinglae valgustus

Pinglae valgustus: ideid ja lahendusi hubasuse loomiseks. Avastage valguslahendusi, mis suurendavad lae ilu ja muudavad teie ruumi. Optimeerige oma valgustus uudse tehnoloogia ja stiilse disainiga.

Pinglae valgustus

Pinglae valgustuse näited

Lühtrid /
valgustid

Valgusjooned
 

Perimeetri
valgustus

Siini-
valgustus

Valgustunnel
 

N

Lühtrid ja süvistaavad valgustid

Kõige enam levinum valgustuse viis. Saab kombineerida oma vahel ja ka eraldi. Meie valgustite valikuga saate tutvuda e-poes Findeco Lights.
N

Valgusjooned

Valgusjoone paigaldamine lakke on suurepärane võimalus näidata oma loovust ja luua originaalne kujundus, mis on ka funktsionaalne. Valgusjooni saab muuta paralleelseteks ja ristuvateks. Võite sirgete joontega teha ruudu, ristküliku või muu kujundi. Saab ka kombineerida teiste valgustus lahendusega. Valgusjooned koosnevad profiilist, led ribast ja hajutist. On olemas kolme eri laiusega 2,3 ja 5 cm. Saab ka lisada dimmerid ja luua rohkemat hubasust.
N

Perimeetri valgustus

Perimeetri valgustus – üks levinum valgustuse variant. Saad kasutada nii põhi kui ka lisa valgustusena. Väga hea lahendus vannitoa ruumide jaoks.
N

Siinivalgustus

Magnet voolusiini valgustus on uuepõlvkonna valgustussüsteem. On olemas nii pinnapalsed kui ka süvistatavad lae sisse. Paigaldades magnet voolusiinid, saate lisada LED-valgusteid kõikjale siinile kuhu soovite, ning muuta nende asukoha vastaval teie soovile. Antud valgustus lahendus sobib nii kodu-,kontori kui ka äri ruumide jaoks.
N

Valgustunnel

Valgustunnel on kaasaegne disainlahendus, mis kasutab peegeldunud valgust. Tänu tunneli kujule jaotub valgusvoog võimalikult tõhusalt, mis võimaldab seda lahendust kasutada peamise valgusallikana.