Tähistaevas

Tähistaevaks võib nimetada ükskõik mida, mis kuidagi meenutab tähistaevast laes.

Tähistaeva loomine  laes on võimalik mitmel viisil:

  • fotode printimine;
  • lagi, milles optilist kiudu kasutatakse tähtedena koos fototrükiga ja ilma;
  • fiiberoptiline tehnoloogia Swarovski hajutavate läätsedega

Tähistaeva esimene versioon – pinglagi, millele on lisatud graafiline pilt, on kõige lihtsam ja väga ilus lahendus. Satiinikilele kantakse tõeline kõrgkvaliteetne foto, kas tähistaeva või galaktika kujutusega. Sellisel juhul on valged punktid muster ise, mis trükitakse kilele, ja valgusallikad on ainult täiendavad punktvalgustid . Võib kasutada LED-taustvalgust. Siis, LED taustvalguse muutmisel, muutub samal ajal ka planeedi ja tähtede valgustatuse värv. Tähed pole sel juhul nii selged ja heledad.

Tähistaeva lagi, milles kasutatakse optilisi kaableid. See tehnoloogia eeldab, et tähed on väikesed helendavad punktid läbimõõduga 0,25 mm. See näeb välja nagu õngenöör lõikes. Valgusallikana kasutatakse spetsiaalseid projektoreid ja optilisi kiudusid. On olemas valmiskomplektid tähistaeva efekti saamiseks, mis koosnevad projektorist ja 150 optilisest kiust. Komplektid erinevad hinna, kvaliteedi, funktsioonide ja režiimide komplekti, juhtpaneeli olemasolu ja muude omaduste poolest. Tähtede värv võib olla valge, see võib olla RGB – värviline, tähed võivad muuta dünaamiliselt värvi või heledust, võib olla kõigi tähtede sujuva sisse lülimise ja sumbumise režiim. Sellisel juhul võib kasutada nii ühevärvilist lae lõuendit kui ka fototrükki lakke.

Valgustus kiudoptika ja Swarovski kristallhajuti abil, samuti tähistaevas. Laed teostatakse jällegi spetsiaalse projektori abil, mis juhitakse läbi kile. Kile esiküljele on kinnitatud spetsiaalne Swarovski hajuti, mis tegelikult jäljendab tähte ja loob kodus ainulaadse tähistaeva efekti. Seda tähistaeva versiooni saab kasutada koos optilise kiuga ja ilma. Eraldi paigaldatud Swarovski kristallhajutid kaunistavad teie interjööri omapärasel viisil.

Liisi Järelmaks

Järelmaksu taotlemiseks peate välja selgitama tööde teostamise kulud ja materjali. Liisi järelmaksu me vormistame ise pärast seda, kui oleme teile mõne küsimuse esitanud. Võtke alati ühendust, aitame teid hea meelega!