Pinglaetüübid

Erinevate pinglae tüüpide abil saate rõhutada ruumi stiili ja iseloomu, luua habase atmosfääri jas suurendada selle funktsionaalsust, pakkudes mugavust.

Pinglaetüübid - Findeco

Klassikalised

Varjulagi

Lendlev lagi

Mitmetasandiline

N

Klassikaline (standart) pinglagi

Kõige tellitav lae tüüp. Võib valmistada erineva faktuuriga. Paigaldamiseks kasutatakse plastik profiili ja maskeerimislinti.
N

Varjulagi

Varjulagi- on pinglagi mille paigalduse käigus kasutatakse musta värvi profiili. Lae ja seina vahel jääb 6mm vahe, mis tekkitab varju tunde. Varjulaes ei kasutata maskeerimislinti. Selline lahendus on väga kaasaegne ja stiilne. Sobib ideaalselt magnet voolusiini valgusuega, valgusjoontega ja kaasaegsete valgustitega.
N

Lendlevlagi

Kasutatakse spetsiaalset profiili, mille sisse paigaldatase led riba, ja saab katta hajutisega. Tänu valgustusele, tekkib selline mulje nagu lagi lendaks, seega kannab sellist nimetust „Lendlev lagi“
N

Mitmetasandiline

– see on konstruktsioon, mis koosneb alumiinum profiilist ja mitmest kile tükkist, mis paigaldataske eri kõrgusele. Kaks lae tasandit võrreldes ühega, omavad mittmeid eelisedi. Üks näiteks on see, et saab ruumi jaotada kaheks tsooniks. On võimalik teha tasandi üleminekut Led valgustusega.