Mitmetasandilised pinglaed

Värvide valik

Uskumatu värvide valik

Mõõtmised ja info

Väljasõit ja konsultatsioon on tasuta

Mitmetasandilised pinglaed pole ainult lagede konstruktsioonide mitmekesisus, vaid see on lagede ülikaasaegne vormistusviis.

Mitmetasandilisi lagesid konstrueeritakse sageli kipsplaadist. Kipsplaati on lihtne kasutada, kuid oma funktsionaalsuses jääb see oluliselt alla kaasaegsetest materjalidest lagedele. Praegusel ajal on moodne paigaldada pigem pinglagesid. Mitmetasandilisi pinglagesid loetakse meie professionaalide meisterlikkuse tipuks.

Mitmetasandiline pinglagi ei ole vaid ilus ja läbimõeldud konstruktsioon. Nagu iga teinegi pinglagi on see pikaealine, tugev, laitmatu väljanägemisega ja vastupidav mustusele. Mitmetasandilisel pinglael on võrreldes tasase pinglaega mitmeid lisavõimalusi. Need võimaldavad varjata erinevaid ebatasasusi laes, isegi selliseid, mida teised remonditehnoloogiad varjata ei suuda. Lisaks laes olevatele defektidele peidab mitmetasandiline lagi ka kõik kommunikatsioonid, mis lae alla on viidud (näiteks: elektrijuhtmed, keskküte, ventilatsioonisüsteemid, signalisatsioonisüsteemid jne).

Pinglae mitme tasandi olemasolu võimaldab mängida valgustusega. Valgustite abil, mis on paigaldatud mitmetasandilise pinglae eri tasanditele on võimalik tekitada erinevaid efekte. Paigaldades valgustid õigesti on võimalik visuaalselt ruumi kõrgemaks muuta. See on eriti oluline madalate lagedega ruumides. Efekt saavutatakse sellega, et tasandite vahele paigaldatud valgustid on teatud nurga all ja luuakse mulje, et mittevalgustatud ruumi osa ulatub lõpmatutesse kõrgustesse.

Mitmetasandilistel pinglagedel on väga mitmekesine värvi, vormi ja kanga valik. Teie fantaasia ja asjatundjate meisterlikkus moodustavad kindlasti eduka tandemi. Teil on võimalik vahetult osaleda oma pinglae projekti ja konstruktsioonide väljatöötamisel.

Mitmetasandilise pinglae paigaldamisel kasutavad spetsialistid vaid kõrge kvaliteediga materjale. Meie koostööpartnerite meisterlikkus võimaldab valmistada väga keerukaid konstruktsioone, kaotamata sellega konstruktsiooni harmoonilist terviklikkust (nt. sellised laed, kus tasemed asetsevad erinevatel tasapindadel).

Professionaalid soovitavad omavahel kombineerida erinevat tüüpi pinglagesid, näiteks matid ja läikivad pinglaed, matid pinglaed ja metalliku tüüpi pinglaed.

Mitmetasandiline pinglagi on mõnes mõttes nagu skulptuur. See paigaldatakse eksklusiivse interjööriga korteritesse, esmapilgul lihtsatesse ruumidesse, eesmärgiga rõhutada nende lihtsust. Mitmetasandilised pinglaed on asendamatud ka väikestes kontorites, kuna võimaldavad välja tuua piiratud ruumi. Nende ettevõtete jaoks, kes soovivad maksimaalselt efektiivselt kasutada lae kattematerjali, on mitmetasandiline pinglagi tõeline leid.

Väga madalates ruumides kasutatakse tihti peegeldavaid mitmetasandilisi pinglagesid, mille abil tekib efekt, et ruum nagu kahekordistuks, kuna mitmetasandilise pinglae pind peegeldab sedasama ruumi koos sisustuselementide ning valgustitega. Ruumis, kus on sisebassein kordavad mitmetasandilised laed basseini kontuure. Pinglae kujundusvõimalusi on palju, mistõttu spetsialistide abil suudate kindlasti valida endale sobivaima võimaluse pinglagede valikust.