Mitmetasandilised pinglaed

Mitmetasandilised pinglaed on ennekõike teie lae stiilne ja kaasaegne kujundus.

Mitmetasandiline pinglagi on konstruktsioon, mis koosneb alumiiniumprofiilist ja mitmest erineval kõrgusel asetsevast lõuendist.

Varem ehitati sellised laed reeglina kipsplaadist: see materjal on levinud ja seda on lihtne kasutada, kuid ta pole funktsionaalne ja läheb moest. Pinglaed on kaasaegne lahendus ja mitmetasandilisi pinglagesid peetakse meie meistrite professionaalsuse tipuks.

Mitmetasandiline pinglagi pole mitte ainult ilus interjöörilahendus. Kahel laetasandil võrreldes ühega on palju kujunduseeliseid, näiteks võimalus jagada ruum tsoonideks.

Mitme tasandi olemasolu on suurepärane võimalus eripärase valgustuse väljaehitamiseks, kui paigutada lambid pinglae tasandite vahele. Mitmetasandiliste pinglagede õige projekteerimise puhul  on võimalik ruumi visuaalselt laiendada või suurendada. Ja seda ka kõige väiksemates ruumides.

Mitmetasandilised pinglaed- see on tohutu valik erinevaid värve, kujundeid ja materjale. Soovitame kasutada erinevate värvide ja tekstuuride kooslust, näiteks matt ja läikiv või satiin ja läikiv, nii et lagi näeks välja omapärasem.

Mitmetasandilised konstruktsioonid võimaldavad teil luua laepinna jaoks erinevaid kujundusvõimalusi. Iga kliendi jaoks töötatakse välja ainulaadne disainiprojekt, mis võtab arvesse mitte ainult isiklikke soove, vaid ka ruumi suurust, valgustatuse taset ja tsoneerimise vajadust.

Mitmetasandiline kontsruktsioon Led ribaga

Mitmetasandiline konstruktsioon

Värvide valik

Uskumatu värvide valik

Mõõtmised ja info

Väljasõit ja konsultatsioon on tasuta

Liisi Järelmaks

Järelmaksu taotlemiseks peate välja selgitama tööde teostamise kulud ja materjali. Liisi järelmaksu me vormistame ise pärast seda, kui oleme teile mõne küsimuse esitanud. Võtke alati ühendust, aitame teid hea meelega!