On võimalik. Pakume alljärgnevaid lahendusi:

Kui kapp ei ole veel tellitud

  • Valmistame prussist tarielemendi vastavalt kapi mõõtudele ja langetame selle 6-9 cm. Tarielemendi küljele paigaldame pinglae profiili. Kupeekapi juhtsiini võib paigaldada prussi alla. Kapi sisse pinglage ei paigaldata. Sellise lahenduse korral sobivad lakke praktiliselt kõik valgusallikad.
  • Soovi korral, et pinglagi ulatuks kapi sisse valmistame prussist tarielemendi ja pinguldame lage terve ruumi ulatuses, sh osa, kuhu on plaanis ehitada kapp. Tarielement jääb sellisel juhul lae alla. Kapi juhtsiini paigaldamine on lihtne. Eelnevalt tuleb kruviavad liimida kahepoolse teibiga. Sellise lahenduse korral sobivad lakke praktiliselt kõik valgusallikad.
  • Kui teil käib parasjagu remont, siis võite ehitada kapi mõõtudes kipsplaadist kasti kõrgusega mitte vähem kui 8 cm.

Kui kapp on juba tellitud või paigaldatud.

  • Paigaldame pinglae vastavalt  ruumi mõõtudele arvestades seejuures kapiga ja piirates kapi alumiiniumist profiiliga. Kapi sisse pinglage ei paigaldata. Tähtis, et kapp oleks paigaldatud enne pinglage. Lagi laskub allapoole 5-6 cm. Antud juhul sisseehitatud valgusti mõõdud ei tohi ületada 6 cm. Kõik valgustid ei pruugi sobida! Juhul, kui soovite paigaldada ainult lühtrit, siis see on võimalik.

<< Tagasi