Akustilised pinglaed

Perforeeritud akustiline pinglagi – see on lihtne tehnoloogiline viis akustilise komforti ruumis loomiseks.
Et valida parima akustilisi variandi vaja jälgida järgmisi omadusi:

  • Perforatsiooni auku läbimõõt
  • Kaugus aukude vahel
  • PVC kile paksus
  • Pinglae ja põhilae vahe

Neid omadusi arvestades, on võimalik valida parima lahendust akustika optimiseerimiseks iga ruumi jaoks.

Omadused:
⦁ Auku läbimõõt = 0,1 mm
⦁ Naabriaku vahe a=b=2 mm
⦁ Aukude kogus 1 m2 jaoks = 250 000
⦁ Kile paksus 0,17 mm

Akustilised pinglaed mikroperforeeritud kilest on testitud akrediteeritud UKAS laboris Acoustical Investigation & Research Organisation LTD Londonis. Vastavalt väljatatud sertifikaadile № L/3220 alates 26.01.2012 nendele määrati «D»  helineelavate klaasi.

Akustiline komfort saab parimaks mitte ainult muusikasaate ja filmide kuulamise ajal ja n.e. Akustiline pinglagi üldiselt vähendab ebatahtlikke müra tase elamurajoonis, mistõttu on vaiksem ja mugavam.

Enamasti, et parimat heli neeldumist luua on piisavalt tavalist lakke paigaldust (ilma täiendava heli neeldutava paneelideta). Laetaga ruumi kõrgus peab olema vähemalt 10 cm.

Helikomfort.

Helikomfort problemm on praegu aktuaalne avalikke hoonete ja ruumide jaoks (kaubanduskeskused, restoranid, spordikeskused ja n.e.), neid iseloomustab kõrge müra tase. Sellepärast niisugustes kohtades laed peavad omandama akustilistega omadustega. Pinglae peab kõiki kommunikatsioonide süüstemi tööks võimaldama ja selle peale olema atraktiivseks.

Pinglae paigaldus suurem perforatsiooni läbimõõduga (1,3 mm ja 1,8mm) võimaldan kommunikatsiooni paigaldada (ventilatsioon, tulekustutussüsteem) laetaga ruumis. Aukud pinglaes võimaldavad õhuringluse täitma ja vajaduse korral, näiteks tulekustutussüsteemi töö tõttu lasevad vett läbi.

Perforeeritud laed on ideaalne lahendus, näiteks, spordikeskusele bseeiniga. Perforatsioon suurema läbimõõduga võimaldab loomuliku õhuringluse  ja takistab kondensaadi tekkimist laetaga ruumis. Teiselt pollt, perforeeritud aukud parandavad akustikat, sest et vesi omab kõrge helipeegeldukoefitsendi.

Perforeeritud pinglae paigaldus avalikkes ruumides lahendab ka veel ühe probleemi – „lae liikumine“ (täis pumpamine või imendumine) mis tekib õhumasside ruumi laetaga läbi viimise tõttu.

Värvide valik

Uskumatu värvide valik

Mõõtmised ja info

Väljasõit ja konsultatsioon on tasuta

Liisi Järelmaks

Järelmaksu taotlemiseks peate välja selgitama tööde teostamise kulud ja materjali. Liisi järelmaksu me vormistame ise pärast seda, kui oleme teile mõne küsimuse esitanud. Võtke alati ühendust, aitame teid hea meelega!