Aknakatted

Kassettruloo on plastikust aknaraamile kinnitatav aknakate. Aknaraamile paigaldatud kassetruloo on peaaegu märkamatu ja moodustab aknaga ühtse terviku: Kassett on nagu osa aknast, aknalaud on vabalt kasutatav ja akna avamisel ei ole vaja rulood ülesse tõsta.

Kassetruloo on varustatud rullikatte ja külgliistudega. Rullikate kaitseb kangarulli tolmu eest, külgliistud hoiavad kanga akna avamisel vastu aknaraami, hoides ära selle tuules lehvimise. Kardin toimib kergelt kuulketist tõmmates, ketimehhanismi sisseehitatud pidur tagab kanga püsimise soovitud kõrgusel.

Lai kangavalik loob eelduse mitmekesiseks sisustamiseks. Soovides piirata vaadet, pimendada ruumi või säästa klaasi kaudu eralduvat energiat, saab kangaid valida neid tegureid arvestades.

Tellimuse vormistamiseks võtke meiega ühendust.

Miniruloo koos  külgtrossidega on aknaraamile kinnitatav ruloosüsteem, kus “trossiks” on tegelikkuses läbipaistev tamiil, mis ei häiri absoluutselt silma.

Lihtne süsteem võimaldab avada akent ja ust hoides samaaegselt rulookangast kindlalt paigal just sellises asendis nagu teie seda soovite.

Tavaliselt on kõik miniruloo süsteemid ilma kanga fiksaatorita või siis on võimalik kinnitada kangast täielikult akna ette tõmmatuna. Meie pakutaval süsteemil kinnitub miniruloo trossidega raamile kogu akna ulatuses.

Miniruloo trossidega on 40 % võrra minikassettruloo hinnast soodsam. Kui kõikidele olemasolevatele erinevatele aknaraami tüüpidele minikassettrulood kinnitada ei saagi, siis uus miniruloo trossidega on kinnitatav igale raamile olenemata aknaraami tüübist või suurusest.

Erinevalt kassettruloost säilib lisaväärtusena ka vaade akendest kogu klaaspinna laiuses.

Miniruloo  suurim laius on 160cm ja kõrgus enamike kangastega 185…190cm. Valitud õhemate kangaste korral on võimalik ka kõrgus kuni 210cm

Tellimuse vormistamiseks võtke meiega ühendust.

Kangavalik

Ruloo on kõige soodsam ja lihtsam aknakatte lahendus. Klassikaline versioon koosneb torule kinnitatud kangast, juhtmehhanismist ja kinnitusklambritest. Ruloo kinnitub kanduritega seinale või lakke.

Rulookardinad sobivad suurepäraselt täitma praktilist eesmärki, samas võib hoolikalt valitud ruloo olla sisekujunduses efektne element. Kuna rulood on väga kerged kombineerida tekstiilkardinatega, võib viimastele jätta vaid õhulise dekoratiivse ja kaunistava rolli. Nii on ruloode eesmärgiks eelkõige valguse reguleerimine ja privaatse õhkkonna loomine.

Tellimuse vormistamiseks võtke meiega ühendust.

Kangavalik

Ribakardinad on alumiiniumist koostatud aknakatted, mis on valguse reguleerimise seisukohalt tänuväärsed kardinad. Ribakardinad on nöömehhanismi või mootori abil üles-alla liigutatavad, lisaks on valgusehulk reguleeritav ribade pööramisega üksteise suhtes. Samuti tekitavad ribad koos valgusega ruumi seintele ja muudele pindadele hubaseid graafilisi mustreid, mis modernsemas interjööris vägagi kaunilt mõjuvad.

Kuigi ribakardinaid kiputakse kergekäeliselt liigitama kontoriinventari hulka, on see arusaam tänapäeval juba seljatatud. Alumiiniumist ribadest selge joonega aknakatted ei pruugi sugugi olla vaid külmad ja ranged. Erinevad värvitoonid, pinnaviimistlused, riba laiused ja perforeeringud lisavad mänguruumi kodustes tingimustes, eriti modernses võtmes lahendatud interjöörides.Ribakardin on pea ainus aknakate, mis probleemideta mahutub teatud aknatüübi juures kahe klaasi vahele või mida on võimalik kinnitada klaasiliistule, klaasipinna vahetusse lähedusse.

Tellimuse vormistamiseks võtke meiega ühendust.

Rooma kardinad

Rooma rulood – see on ilus ja kvaliteetne eritellimusel valmistatud kardinad. Saate tellida mis tahes suurust ja valida rooma-ruloo pildi oma maitse järgi meie kataloogist.
Kas te ei leidnud seda, mida vajate? Isikliku tellimuse vormistamiseks võtke meiega ühendust

Trükitud fotokardinad

Saate tellida mistahes kujutisega kardinad pildi oma maitse järgi meie kataloogist.

 • Valik pehme puudutusega kardinakangaid:
 • Screen – kõige populaarsem keskmise tihedusega kangas. 70 % valgust mitteläbilaskev.
 • Šifoon on kerge läbipaistev kangas. 30% valgust mitteläbilaskev.
 • Blackout – tihe 3-kihiline kardinakangas, millel on valgust mitteläbilaskvad, soojust ja heli isoleerivad omadused. 100% valgust mitteläbilaskev.
 • Kardinate komplekt koosneb 2 osast
 • Võite valida ühe kinnitustüüpidest: kardinalint, tasku torukardinapuule (5 cm), riidest aasad (5 cm)
 • Kardina ühel poolel trükipilt. Teine pool on valge.
 • Kõiki kardina mudeleid on võimalik tellida mistahes mõõtudega

Kas te ei leidnud seda, mida vajate? Isikliku tellimuse vormistamiseks võtke meiega ühendust

Trükitud paneelkardinad

Saate tellida mistahes kujutisega paneelkardinad pildi oma maitse järgi meie kataloogist.

 • Paneelkardin koosneb 2, 4 või 6 paneelist, iga paneeli laius on 40, 50, 60 või 70 cm. (teised mõõtmed eritellimusel)
 • Saate valida paneeli kõrgusega 140 cm kuni 300 cm. (teised mõõtmed eritellimusel)
 • Kõiki paneeli mudeleid on võimalik tellida mistahes mõõtudega (individuaaltellimuse vormistamiseks võtke meiega ühendust)
 • Paneelkardin tarnitakse üleval paiknevate takjakinnitustega. (eritellimusel on võimalikud järgmised kinnituste variandid: kardinalint, tasku torukardinapuule (5 cm), riidest aasad (5 cm))
 • Paneelide alaosas paikneb spetsiaalses taskus alumiiniumliist (enne paneelide pesemist saab selle kergesti välja võtta)