Menüü
Pinglaed Findeco

Kontaktid

Vahe 2, Jõhvi 41531

meie telefonid
 
Telefon:
(+372) 68 755 65
Faks:
(+372) 68 755 64
GSM 1:
(+372) 53 415 333
GSM 2:
   (+372) 53 544 335


E-mail: info@findeco.ee
E-mail (Fotoplaat):design@findeco.ee
Me töötame üle kogu Eesti

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Pinglaed

Pinglagi tehakse vastupidavast PVC kilest, mis on valmistatud elastsest, veekindlast, mittepõlevast materjalist. Pinglagi paigaldatakse ja pinguldatakse ühes tükis üle terve lae. Esialgse lae ja pinglae vahe peab olema vähemalt 4 cm.

Veel veidi aega tagasi sai lagesid vaid pahteldada ja värvida. Mida aga teha siis kui lae ebaühtsus korteris ületab 50 mm? Visuaalselt siledat lage ei suuda luua mitte iga pahteldaja, üksnes lahustki kulub siin palju – kogu töö on kallis, keeruline ja võtab kaua aega. Kui aga remont on läbi ning värske ilme juba rõõmustab omanikku, siis üks väike üleujutus naabrite poolt võib kõik selle ära rikkuda. Alustame otsast peale? Või äkki prooviks midagi uut?

 

Mitmetasandilised pinglaed

Mitmetasandilised pinglaed pole ainult lagede konstruktsioonide mitmekesisus, vaid see on lagede ülikaasaegne vormistusviis. Mitmetasandilisi lagesid konstrueeritakse sageli kipsplaadist. Kipsplaati on lihtne kasutada, kuid oma funktsionaalsuses jääb see oluliselt alla kaasaegsetest materjalidest lagedele. Praegusel ajal on moodne paigaldada pigem pinglagesid. Mitmetasandilisi pinglagesid loetakse meie professionaalide meisterlikkuse tipuks.

Mitmetasandiline pinglagi ei ole vaid ilus ja läbimõeldud konstruktsioon. Nagu iga teinegi pinglagi on see pikaealine, tugev, laitmatu väljanägemisega ja vastupidav mustusele. Mitmetasandilisel pinglael on võrreldes tasase pinglaega mitmeid lisavõimalusi. Need võimaldavad varjata erinevaid ebatasasusi laes, isegi selliseid, mida teised remonditehnoloogiad varjata ei suuda. Lisaks laes olevatele defektidele peidab mitmetasandiline lagi ka kõik kommunikatsioonid, mis lae alla on viidud (näiteks: elektrijuhtmed, keskküte, ventilatsioonisüsteemid, signalisatsioonisüsteemid jne).Akustilised pinglaed

Perforeeritud akustiline pinglagi – see on lihtne tehnoloogiline viis akustilise komforti ruumis loomiseks.
Et valida parima akustilisi variandi vaja jälgida järgmisi omadusi:
  • Perforatsiooni auku läbimõõt
  • Kaugus aukude vahel
  • PVC kile paksus
  • Pinglae ja põhilae vahe
Neid omadusi arvestades, on võimalik valida parima lahendust akustika optimiseerimiseks iga ruumi jaoks.
Copyright 2010 “Fashion Indecor OÜ”
Avaleht | Pildid | Artiklid | FAQ | MitmetasandilisedValgustid | Aknakatted | KrediitPartnerid | Kontaktid           
 
Findeco toetab laste heategevusfondi Inglitiib, mis aitab raskete haigustega lapsi. Tutvustada fondiga ja selle tegevusega on võimalik siin www.inglitiib.ee.

Pinglae tellimisel meie firmas, te aidate lastele ületada raskusi, toetage neid raskel võitlusel haigusega ja annate lootust homsele.

Laste tervis – igaühe asi!