Menüü
Aknakatted.

Kontaktid

Uus 4, Jõhvi 41533

meie telefonid

GSM 1:
(+372) 53 415 333
(Viber, WhatsApp)
GSM 2:
   (+372) 53 544 335


E-mail: info@findeco.ee
Me töötame üle kogu Eesti

Subscribe to our mailing list

* indicates required
Findeco pakub aknakatteid valmistajast, kelle kogemus on juba 20 aastat. See on ideaalne variant akna dekoreerimise jaoks ja päikest kaitsmiseks.

Kassettruloo

Kassettruloo on plastikust aknaraamile kinnitatav aknakate. Aknaraamile paigaldatud kassetruloo on peaaegu märkamatu ja moodustab aknaga ühtse terviku: Kassett on nagu osa aknast, aknalaud on vabalt kasutatav ja akna avamisel ei ole vaja rulood ülesse tõsta.

Kassetruloo on varustatud rullikatte ja külgliistudega. Rullikate kaitseb kangarulli tolmu eest, külgliistud hoiavad kanga akna avamisel  vastu  aknaraami, hoides ära selle tuules lehvimise. Kardin toimib kergelt kuulketist tõmmates, ketimehhanismi sisseehitatud pidur tagab kanga püsimise soovitud kõrgusel.

Lai kangavalik loob eelduse mitmekesiseks sisustamiseks. Soovides piirata vaadet, pimendada ruumi või säästa klaasi kaudu eralduvat energiat, saab kangaid valida neid tegureid arvestades.
Klassikaline ruloo

Ruloo on kõige soodsam ja lihtsam aknakatte lahendus. Klassikaline versioon koosneb torule kinnitatud kangast, juhtmehhanismist ja kinnitusklambritest. Ruloo kinnitub kanduritega seinale või lakke.

Rulookardinad sobivad suurepäraselt täitma praktilist eesmärki, samas võib hoolikalt valitud ruloo olla sisekujunduses efektne element. Kuna rulood on väga kerged kombineerida tekstiilkardinatega, võib viimastele jätta vaid õhulise dekoratiivse ja kaunistava rolli. Nii on ruloode eesmärgiks eelkõige valguse reguleerimine ja privaatse õhkkonna loomine.
Ribakardinad

Ribakardinad on alumiiniumist koostatud aknakatted, mis on valguse reguleerimise seisukohalt tänuväärsed kardinad. Ribakardinad on nöömehhanismi või mootori abil üles-alla liigutatavad, lisaks on valgusehulk reguleeritav ribade pööramisega üksteise suhtes. Samuti tekitavad ribad koos valgusega ruumi seintele ja muudele pindadele hubaseid graafilisi mustreid, mis modernsemas interjööris vägagi kaunilt mõjuvad.

Kuigi ribakardinaid kiputakse kergekäeliselt liigitama kontoriinventari hulka, on see arusaam tänapäeval juba seljatatud. Alumiiniumist ribadest selge joonega aknakatted ei pruugi sugugi olla vaid külmad ja ranged. Erinevad värvitoonid, pinnaviimistlused, riba laiused ja perforeeringud lisavad mänguruumi kodustes tingimustes, eriti modernses võtmes lahendatud interjöörides.Ribakardin on pea ainus aknakate, mis probleemideta mahutub teatud aknatüübi juures kahe klaasi vahele või mida on võimalik kinnitada klaasiliistule, klaasipinna vahetusse lähedusse.


Copyright 2010 “Fashion Indecor OÜ”
Avaleht | Pildid | Artiklid | FAQ | MitmetasandilisedValgustid | Aknakatted | KrediitPartnerid | Kontaktid           
 
Findeco toetab laste heategevusfondi Inglitiib, mis aitab raskete haigustega lapsi. Tutvustada fondiga ja selle tegevusega on võimalik siin www.inglitiib.ee.

Pinglae tellimisel meie firmas, te aidate lastele ületada raskusi, toetage neid raskel võitlusel haigusega ja annate lootust homsele.

Laste tervis – igaühe asi!